Medarbejdere

Her ser du vores dygtige medarbejdere

Brian Vahlkvist

Partner, registreret revisor med speciale i omstruktureringer

Telefon: +45 23651591
Mail: brian@revisions-centret.dk

Vagn Petersen

Registreret revisor med speciale i regnskab og revision

Telefon: +45 40743647
Mail: vagn@revisions-centret.dk

Steen Gram Jensen

Revisor med speciale i IT og regnskab

Telefon: +45 22281595
Mail: steen@revisions-centret.dk

Gurli Foli

Revisor med speciale i virksomhedsordning

Telefon: +45 22281593
Mail: gurli@revisions-centret.dk

Hanne Jørgensen

Revisor

Telefon: +45 22281594
Mail: hanne@revisions-centret.dk

Dorthe Ploug Badensø

Revisor, Cand.Merc.Aud.

Telefon: +45 22281591
Mail: dorthe@revisions-centret.dk

Jytte Andersen

Revisor

Telefon: +45 22281596
Mail: jytte@revisions-centret.dk

Victoria Nielsen

Regnskabsmedarbejder med speciale i løn

Telefon: +45 222281599
Mail: victoria@revisions-centret.dk

Hanne Olsen

Regnskabsmedarbejder

Telefon: +45 22281598
Mail: ho@revisions-centret.dk

Kirsten Jørgensen

Regnskabsmedarbejder

Telefon: +45 22281592
Mail: kirsten@revisions-centret.dk

Charlotte Kelberg

Regnskabsmedarbejder

Telefon: +45 222281600
Mail: charlotte@revisions-centret.dk

Revisions-Centret ApS | Erantisvej 53 | 4700 Næstved | Tel +45 55 34 46 61 | mail@revisions-centret.dk | CVR 41578513